System audio Wyceń pergolę
System audio Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

System audio

Ulubiona muzyka w Twojej pergoli tarasowej z systemem audio

Słuchanie ulubionych wykonawców podczas chwil spędzanych na tarasie to wyjątkowa przyjemność. Teraz możesz skorzystać z niej, montując przeznaczony dla zadaszonych tarasów system audio. Koniec z przenoszeniem sprzętu nagłaśniającego z domu! Ciesz się ulubionymi dźwiękami i spędzaj czas tak, jak lubisz najbardziej. 

Dyskretne urządzenie, duża moc 

System audio do tarasów zewnętrznych tworzą dyskretne, niewielkich rozmiarów głośniki. Umieszczone są w profilach konstrukcji pergoli tarasowej i nie zaburzają estetyki całości. Sprawiają, że trudno zorientować się, skąd dobiega dźwięk. Jeśli nie chcesz ustawiać dużych głośników, a zależy Ci na dobrej jakości nagłośnienia, postaw na tarasowy system audio. 

Głośniki przeznaczone są do montażu na zewnątrz. Materiał, z którego je wykonano, jest oporny na wilgoć, kurz oraz działanie promieni UV. Nie ma więc obaw, że zniszczą się pod wpływem czynników atmosferycznych. System składa się z centrali bluetooth oraz dwóch głośników. Całością można wygodnie sterować za pomocą aplikacji wgranej na smartfona lub poprzez dołączonego pilota.

Spotkanie z przyjaciółmi lub huczna impreza na Twoim zadaszonym tarasie

Świeże powietrze, bliskość natury, chwile samotnego relaksu lub spotkania z bliskimi… Wszystkie te doznania będą jeszcze przyjemniejsze, gdy w tle będzie towarzyszyć im odpowiednio dobrana muzyka. Głośniki zamontowane w pergoli tarasowej pozwolą Ci słuchać ulubionej playlisty. Dzięki nim zorganizujesz kameralny wieczór z przyjaciółmi lub huczną imprezę. 

Wybierz system audio na pergolę z naszej oferty i ciesz się jeszcze przyjemniejszym odpoczynkiem!

System audio Gorzów Wielkopolski

Akcesoria