Rolety dachowe Umów pomiar
Rolety dachowe Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Rolety dachowe

Najlepszy sposób na ochronę pomieszczeń przed intensywnymi promieniami słonecznymi.

Rolety dachowe to najlepszy sposób na ochronę pomieszczeń przed intensywnymi promieniami słonecznymi. W zależności od barwy tkaniny, dają inny stopień zaciemnienia, a szeroka gama kolorów pozwala wybrać tę, która najlepiej celuje w potrzeby klienta. Do wyboru są również cztery warianty kolorystyczne kasety i prowadnic.

Rolety z systemem Dekolux wyposażone są w sprężynowy mechanizm samoczynnego zwijania się materiału do kasety. Wyraźnie podnosi to komfort ich użytkowania. Kolejnym atutem jest możliwość regulacji stopnia zwinięcia, dzięki hamulcowi, który zatrzymuje roletę w dowolnym miejscu. Taka konstrukcja gwarantuje właściwe naciągnięcie rolety i jej estetyczny wygląd nawet przy uchylonym oknie.

Rolety dachowe cechują się wyjątkową odpornością i solidnością wykonania, dzięki czemu sprawdzą się na każdym poddaszu. Specjalistyczny mechanizm ich działania pozwala optymalnie dostosowywać je do pogody, decydując o stopniu nasłonecznienia wnętrza. Barwa tkaniny wpływa na przepuszczalność światła, a szeroka gama kolorów do wyboru umożliwia perfekcyjne dopasowanie rolety do aranżacji wnętrz.

Całość wyposażona jest w system SS, dzięki któremu rolety zwijają się za pomocą wygodnego w obsłudze mechanizmu sprężynowego. Haczyki w ramie okna podnoszą natomiast komfort użytkowania, umożliwiając blokadę w jednej z trzech pozycji. W każdej wersji tkanina zakończona jest estetyczną, aluminiową belką z uchwytem i zatyczkami.

Rolety dachowe Gorzów Wielkopolski

Dostępne warianty

Który przypadł Ci do gustu?

System Dekolux

System SS

Galeria zdjęć

Rolety dachowe w różnych aranżacjach.