Czujniki pogodowe Wyceń pergolę
Czujniki pogodowe Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Czujniki pogodowe

Czujniki pogodowe na taras – inteligentny system do zarządzania pergolą

Korzystanie z tarasu będzie jeszcze wygodniejsze, jeśli zamontujesz w nim czujniki pogodowe. System ten automatycznie reaguje na zmieniające się warunki atmosferyczne. Ochroni więc przed zniszczeniem meble ogrodowe oraz inne akcesoria umieszczone pod zadaszeniem tarasu.

Automatyczne rozwiązanie do Twojej pergoli tarasowej

Czujniki pogodowe pozwalają na bezobsługową kontrolę nad dachem i roletami. Dzięki nim nie musisz pamiętać o tym, aby zasłonić poszczególne części pergoli tarasowej. Zintegrowany system czujników reaguje na pojawiający się deszcz, śnieg oraz wiatr. Letnia burza przestanie być problem, gdy zdecydujesz się na tarasową automatykę sterującą. 

Urządzenie zamontowane na dachu pergoli jest niewielkich rozmiarów, przez co wygląda dyskretnie i nie zaburza całości aranżacji. Po wykryciu zmieniających się warunków pogodowych prześle sygnał do jednostki sterującej, która zamknie poszczególne strefy. Nie musisz już śledzić prognozy pogody lub wyglądać za okno, zastanawiając się, czy należy rozłożyć dach. Zmienna aura nie zaskoczy Cię też w nocy lub gdy będziesz poza domem.

Meble na Twoim tarasie już nigdy nie zmokną 

Wiele osób obawia się, że ich tarasowe wyposażenie, takie jak meble czy grill, ulegnie zniszczeniu. Dzięki czujnikom pogodowym przestanie to być problemem. Reagują one automatycznie i są niezawodne. To Twoja prywatna strefa zarządzania pergolą tarasową, która da Ci poczucie komfortu. Sprawdź możliwości czujników pogodowych już dziś!

Czujniki pogodowe Gorzów Wielkopolski

Akcesoria