Shutters Wyceń pergolę
Shutters Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Shutters

Okiennice przesuwne – niezbędne wyposażenie pergoli tarasowej

Okiennice przesuwne, zwane inaczej shuttersami, dadzą Ci możliwość częściowego lub całkowitego osłonięcia tarasu. Modułowy system montażu pozwala łatwo zdecydować o liczbie przesłon, które chcesz umieścić przed swoim domem. Możesz dopasować go do położenia budynku i osłonić się przed nadmierną ekspozycją na słońce lub odgrodzić się od sąsiadów. 

Dekoracja i osłona tarasu w jednym

Shuttersy mogą pełnić różnorodną funkcję. Sprawdzą się zarówno jako funkcjonalna osłona, jak i dekoracja wzbogacająca otoczenie budynku. Poszczególne panele zbudowane z lameli. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia zapewniają kontrolę nad wpadającym do wnętrza światłem słonecznym. Możesz zadecydować, czy wolisz cieszyć się promieniami, czy też zostać w cieniu. 

Okiennice przesuwne są alternatywą dla przeszklenia pergoli tarasowych. Decydują się na nie osoby, które chcą uniknąć konieczności czyszczenia szyb. Modułowy system sprawia, że przesłony można ustawić w dowolnej konfiguracji. Dzięki nim postawisz pojedynczą ściankę lub obudujesz całą pergolę. Shuttersy pozwolą Ci na zaaranżowanie kameralnej strefy relaksu. 

Ustaw przesłony tak, jak lubisz

System kaskadowy pozwala na montaż shuttersów tak, że możesz zsuwać je w różny sposób. Zastosuj ustawienie składające konstrukcję w jednym kierunku lub symetrycznie w obie strony, chowając jeden panel za drugim. Przesłony stworzą na Twoim tarasie zacienione strefy, w których będziesz mógł swobodnie odpoczywać nawet w słoneczny dzień. Sprawdź możliwości przesłon z naszej oferty już dziś!

Shutters Gorzów Wielkopolski

Akcesoria