Pergole Umów pomiar
Pergole Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Pergole

Klasyczna i komfortowa zabudowa tarasu.

Pergola jest klasyczną i komfortową zabudową tarasu, dzięki której zyskujemy większą przestrzeń użytkową. Można ją montować zarówno na tarasie naszego domu,restauracji,hotelu (modele przyścienne) lub w ogrodzie (modele wolnostojące). Jest to produkt klasy premium ,który zapewni nam wysoki komfort przebywania na świeżym powietrzu, dodatkowo umożliwiając przesłonięcie się z każdej strony roletami lub przeszkleniami.

Konstrukcja składa się z ekstrudowanego aluminium, zwijanego materiału który jest wodoszczelny i odporny na promienie UV. Każda pergola jest sterowana automatycznie. Można ją dodatkowo wyposażyć w czujniki wiatru, słońca czy deszczu , system audio oraz promienniki ciepła. Dodatkowo warto pamiętać,że w każdej konstrukcji znajduje się system odprowadzania wody , co pozwala nam z niej korzystać nawet podczas deszczu.

Pergole Gorzów Wielkopolski

Dostępne warianty

Który przypadł Ci do gustu?

Tarasola Essential

Regular to lekkie, oparte na solidnej konstrukcji, automatyczne zadaszenie tarasowe. Produkt ten spełni wymagania klientów ceniących nowoczesne rozwiązania w przystępnej cenie. Regular to zadaszenie typu bioclimatic, w pełni aluminiowe. Dach tworzą lamele obracane od 0° do 135°, które w pozycji zamkniętej chronią przed słońcem oraz deszczem. Regulacja kąta nachylenia lameli daje kontrolę nad światłem i umożliwia cyrkulację powietrza.

Konstrukcyjnie Regular daje możliwość wyposażenia w przesłony boczne takie jak przeszklenia, rolety typu screen-zip. Konstrukcja może być wzbogacona o oświetlenie taśmowe LED zintegrowane z rynną, promienniki ciepła oraz czujniki pogodowe. Jest to ekonomiczna wersja BIOCLIMATIC.

Tarasola Technic

Najbardziej designerskie, automatyczne zadaszenie tarasu lub ogrodu, stworzone z ekstrudowanych profili aluminiowych oraz obracanych lameli. W zamkniętej pozycji uchronią przed opadami atmosferycznymi (deszcz, śnieg), natomiast otwarte wpuszczają tyle słońca na ile ustawimy kąt lamel. Wyróżnia ją system odprowadzania wody oraz niewidoczne łączenia profili (brak śrub).

Przeznaczenie: ogrody i tarasy, ogródki restauracyjne.

Możliwość wyposażenia: rolety screen, przeszklenia,
oświetlenie LED, promienniki ciepła, nagłośnienie AUDIO Bluetooth .

Tarasola Flat

Automatycznie otwierane zadaszenie z materiału PVC, które na całej długości pracuje w poziomie, dzięki czemu możemy ją montować nawet na bardzo niskich tarasach. Odpływ wody odbywa się w jednym kierunku za pomocą lejów stworzonych w materiale. Warto zauważyć, że konstrukcja pergoli nie posiada widocznych śrub łączących co czyni ją produktem premium.

Przeznaczenie: ogrody i tarasy, ogródki restauracyjne.

Możliwość wyposażenia: rolety screen, przeszklenia,
oświetlenie LED, promienniki ciepła.

Tarasola Elegancy

Najpopularniejsze, eleganckie, automatycznie otwierane zadaszenie. Składa się z profili aluminiowych oraz materiału tkaninowego, który odprowadza wodę bezpośrednio do rynny frontowej pergoli. Uniwersalne rozwiązanie idealnie wpasuje się w każdy krajobraz – nowoczesny jak i tradycyjny.

Przeznaczenie: tarasy przydomowe, restauracyjne, hotelowe,
kawiarnie, bary, mała gastronomia.

Możliwość wyposażenia: rolety screen, przeszklenia,
oświetlenie LED, promienniki ciepła.

Tarasola Simple

Ekonomiczna wersja pergoli Premium, która jako jedyna ma możliwość sterowania ręcznego jak i automatycznego. Występuje tylko w wersji przyściennej. Jej wytrzymałość na wiatr jest do 50km/h.

Przeznaczenie: tarasy przydomowe.

Możliwość wyposażenia: rolety screen, oświetlenie LED,
promienniki ciepła.

Tarasola Light

Konstrukcja pergoli bez rynny frontowej co powoduje iż sprawia wrażenie lekkiej, ale przy tym stabilnej. Idealnie wpisuje się w trendy architektoniczne.

Przeznaczenie: tarasy przydomowe.

Możliwość wyposażenia: oświetlenie LED, promienniki ciepła.

Galeria zdjęć

Pergole w różnych aranżacjach.