Rolety kasetowe

Gwarancja poczucia prywatności.

System UNI

Rolety kasetowe to nowoczesny system ochrony przed nasłonecznieniem pomieszczeń, jednocześnie podnoszący poziom prywatności i zwiększający komfort funkcjonowania wewnątrz budynku. Dostępne w wersji przyszybowej lub naramowej, w każdym wariancie prezentują się równie gustownie, idealnie odnajdując się w dowolnej aranżacji. Możliwość wyboru profilu aluminiowego lub tworzywowego oraz bogata gama oklein umożliwiają dobór rolet najlepiej dopasowanych do danego wnętrza.

Rolety kasetowe z systemem UNI wyróżniają się wielofunkcyjnością, umożliwiającą łączenie poszczególnych elementów i tworzenie dowolnych konstrukcji przy użyciu jednakowych elementów, czyli pakietu montażowego, profilu osłonowego i odpowiedniej rury. Dzięki temu, produkt będzie optymalnie dostosowany do oczekiwań klienta.

Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.

System B7

Rolety kastowe to nie tylko stuprocentowa wygoda, ale i gwarancja poczucia prywatności oraz optymalnej ochrony przed słońcem. Przemyślana konstrukcja modelu z systemem B7 sprawia, że nie zaburzają estetyki wnętrza, a dzięki możliwości wyboru jednej z wielu opcji kolorystycznych, doskonale połączą się z aranżacją dowolnego pomieszczenia.

Oryginalny design to uzupełnienie niezawodnego mechanizmu, odpowiedzialnego za komfort użytkowania rolet. Nowoczesny system B7 pozwala na bezinwazyjny montaż. Do zainstalowania rolet w kasecie nie trzeba dysponować dużą przestrzenią, ponieważ zawieszane są na skrzydle okiennym, a aluminiowe prowadnice bezproblemowo zwijają je na rurę nawojową.

System B9

Rolety kasetowe stanowią funkcjonalny, a zarazem niezwykle estetyczny element wyposażenia wnętrz. Optymalnie chronią przed nasłonecznieniem pomieszczeń, jednocześnie pozwalając zachować stuprocentową prywatność. Występują w wersjach o różnym kolorze osłony okiennej oraz kasety. Możliwość wyboru jednej z wielu opcji sprawia, że będą dostosowane do oczekiwań klienta i mogą stać się eleganckim dodatkiem, podnoszącym atrakcyjność wizualną danego obiektu.

Wyposażone w system B9, rolety kasetowe wyróżniają się nieprzeciętną solidnością wykonania i są proste w obsłudze. Wszystkie ich elementy wyprodukowane zostały z wytrzymałych materiałów, które zachowują swoje właściwości nawet przy regularnym użytkowaniu.

System Luisa

Rolety kasetowe z systemem Luisa to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Umożliwiają dokładne zabezpieczenie wnętrza przed światłem słonecznym, zasłaniając całe okno lub drzwi. Przy odpowiednim wyborze materiału, pozwalają uzyskać efekt zupełnego zaciemnienia. Różne wersje koloru tkaniny dają też możliwość dopasowania jej do stylistyki pomieszczenia. Klient decyduje również o barwie kasety, do której zwijana jest roleta.

Cała konstrukcja montowana jest do ściany lub sufitu, co stanowi gwarancję jej niezawodności i decyduje o komforcie użytkowania. Wygodę obsługi dodatkowo podnosi możliwość wyboru jednej z opcji napędzania, wśród których wymienia się łańcuszek, sprężynę oraz napęd elektryczny.

Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.
Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.
Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.

Droga na skróty