Promienniki ciepła Wyceń pergolę
Promienniki ciepła Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Promienniki ciepła

Komfortowa temperatura na Twoim tarasie dzięki tarasowym promiennikom ciepła

To, co najczęściej przeszkadza w korzystaniu z pergoli tarasowej, to panujący w niej chłód. Jak rozwiązać ten problem? Zamontuj na tarasie promienniki ciepła! Dzięki nim w Twojej pergoli będzie na tyle przyjemnie, że chętnie spędzisz w niej czas od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni. Przedłuż okres korzystania z uroków tarasu i zamontuj promiennik ciepła. 

Ciepło do Twojej pergoli tarasowej

Wiele systemów ogrzewania zabiera dużo cennego na tarasie miejsca. Są też kosztowne w utrzymaniu. Promiennik ciepła to urządzenie niewielkich rozmiarów, które można zamontować tuż pod dachem pergoli. Jego działanie bazuje na naturalnym sposobie przekazywania energii cieplnej. Nie wymaga ono dodatkowych paliw do osiągnięcia pożądanej temperatury. Jest więc ekonomiczne i wygodne w użyciu.

Grzanie następuje dzięki pracy promiennika podczerwieni. Promiennik nie wydziela też zapachów, które mogłyby być uciążliwe na niewielkiej przestrzeni pergoli tarasowej. Rewolucyjna krótkofalowa technologia Infra Red gwarantuje natychmiastowy komfort zaraz po jej włączeniu. Nie musisz więc czekać, aż Twój taras się nagrzeje.

Bez swetra na tarasie – teraz to możliwe!

Promiennik ciepła zapewni komfort nawet największym zmarzluchom. Wystarczy kilka chwil, aby podnieść temperaturę wewnątrz pergoli tarasowej przynajmniej o kilka stopni. Koniec z okrywaniem się kocami na świeżym powietrzu! Dodatkowo możesz zadecydować o ogrzewaniu poszczególnych części tarasu dzięki indywidualnej regulacji mocy każdego promiennika. Sprawdź ogrzewanie tarasowe z naszej oferty już dziś!

Promienniki ciepła Gorzów Wielkopolski

Akcesoria