Rolety zacieniające Wyceń pergolę
Rolety zacieniające Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Rolety zacieniające

Wybierz wielofunkcyjne rolety screen do Twojej pergoli tarasowej

Już samo posiadanie pergoli tarasowej jest olbrzymią zaletą. W połączeniu z zamontowanymi roletami zewnętrznymi przestrzeń ta może stać się jeszcze bardziej funkcjonalna. Jeśli chcesz częściej przebywać na świeżym powietrzu, zdecyduj się odpowiedni model rolet. Chętnie pomożemy Ci w doborze takich, które pasując do Twojego zadaszenia tarasu.

Rolety zewnętrze, które odmienią Twój taras 

Główną zaletą rolet screen jest ochrona pergoli tarasowej przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem. Jeśli je opuścisz, uzyskasz też skuteczną barierę przed insektami. Nie musisz stosować wtedy żadnych chemicznych środków odstraszających. Jest to duża zaleta dla osób uczulonych na składniki, które się w nich znajdują. 

Rolety są praktycznym rozwiązaniem, gdy zmienia się pogoda. Stanowią barierę przed wiatrem, deszczem i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki nim nawet wtedy możesz usiąść na tarasie i korzystać z jego uroków. Wystarczy zasłonić poszczególne części!

Rolety screen pasujące do każdej pergoli tarasowej

Oferowane przez nas rolety screen można zamontować w każdym typie  pergoli. Zastosowane w nich rozwiązania takie jak zamek błyskawiczny i wkładki prowadzące gwarantują, że tkanina trzyma się nawet podczas silnych, bocznych podmuchów wiatru.

Rolety ZIP screen to system z prowadnicami i zapiętym materiałem na całej długości. Całością  można sterować za pomocą systemu działającego dzięki rozprowadzonym przewodom lub zdalnie poprzez pilota dołączonego do zestawu. Zamontuj rolety na swojej pergoli tarasowej i decyduj o tym, czy chcesz siedzieć na otwartej, czy też osłoniętej przestrzeni.

Sprawdź rolety screen dostępne w naszej ofercie już dziś!

Rolety zacieniające Gorzów Wielkopolski

Akcesoria