Moskitiery Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Moskitiery

Oddychaj świeżym powietrzem bez towarzystwa insektów

Wytrzymała siatka

Odporność na działanie czynników atmosferycznych

Kompatybilność moskitier z roletami z oferty

Wyobraź sobie taką sytuację: jest letni, ciepły wieczór. W nagrzanym w ciągu dnia pokoju jest gorąco. Masz ochotę jeszcze coś porobić, ale stajesz przed dylematem – włączone światło i gorąc w pokoju czy włączone światło, miły chłód i chmara komarów? A może po prostu machnąć ręką i zrezygnować z rozrywki? Na szczęście jest jeszcze jedno wyjście – moskitiery.

Ta wytrzymała, instalowana w ramce aluminiowej siatka, stanowi fizyczną barierę pomiędzy wnętrzem domu a insektami. Powszechnie moskitiery wykorzystuje się w oknach i drzwiach, a jedną z ich największych zalet jest możliwość precyzyjnego dopasowania do typu oraz wielkości otworu, jaki mają zabezpieczać. Moskitiery pozwalają na swobodny przepływ powietrza, co jest niezwykle istotne szczególnie w gorące dni, gdy chcemy schłodzić wnętrze pomieszczeń bez konieczności używania klimatyzacji. Dzięki nim możemy też spać spokojnie w nocy, wiedząc, że nie będziemy narażeni na ukąszenia komarów, a także na niechciane towarzystwo much i meszek.

Dodatkowo, moskitiery świetnie uzupełniają się z roletami. Nie ograniczają działania ani tych wewnętrznych, ani zewnętrznych. Nie wpływają również na stopień oświetlenia pomieszczenia, ani na widoczność w oknie. Są przy tym odporne na działanie wszelkich czynników atmosferycznych, dzięki czemu na długi czas zachowują swoją estetyczność i funkcjonalność.

Moskitiery Gorzów Wielkopolski

Ciesz się świeżym powietrzem bez nieproszonych gości

Napisz lub zadzwoń. Zapewniamy sprawny kontakt, szybki pomiar i terminową realizację.