Plisy Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Plisy

Estetyka i wygoda lubią chodzić parami

Skuteczna ochrona przed słońcem

Bogata paleta kolorów plis

Łatwa regulacja światła i cichy mechanizm

Żaluzje plisowane (tzw. plisy) pasują do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Skutecznie chronią przed niepożądanym słońcem i zwiększają poczucie prywatności. Ponadto oferowane przez nas, dobrej jakości żaluzje plisowane, mogą pomóc w utrzymaniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu poprzez zatrzymywanie ciepła w zimne dni i blokowanie nadmiernego nagrzewania się wnętrza podczas upałów.

Plisy wyposażone są w tkaninę, którą można przesuwać od dołu lub od góry, precyzyjnie ustalając, czy zakryta zostanie cała szyba, czy jej fragment. Są trwałe i mogą służyć przez wiele lat. Są także stosunkowo łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Wystarczy je regularnie odkurzać lub czyścić wilgotną szmatką. Mechanizm podnoszenia i opuszczania żaluzji plisowanych jest cichy, co jest szczególnie przydatne np. w sypialni.

Oferowane przez nas plisy są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. To osłony, które doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i w biurach, nieruchomościach komercyjnych czy we wszelkich budynkach użyteczności publicznej.

Plisy Gorzów Wielkopolski

Sprawdź dostępne kolory wkładek do plis

Przetestuj wybrane kolory w domu – zamów 3 bezpłatne próbki

Zainteresowały Cię nasze plisy?

Napisz lub zadzwoń. Zapewniamy sprawny kontakt, szybki wycenę i terminową realizację.