Oświetlenie Led Wyceń pergolę
Oświetlenie Led Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Oświetlenie Led

Rozświetl swoją pergolę tarasową dzięki oświetleniu LED

Oświetlenie odgrywa ważną rolę w każdym wnętrzu. Także na tarasie umożliwia korzystanie z przestrzeni po zmroku oraz tworzy w niej wyjątkowy klimat. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju oświetlenie montowane w pergolach tarasowych. Przemieni ono Twoją dzienną strefę odpoczynku w przestrzeń, z której możesz korzystać również wieczorami. 

Nastrojowe oświetlenie na taras 

Oferujemy punktowe oświetlenie oraz listwy LED. Rozwiązania dostępne w naszej ofercie pozwalają wybrać takie, które najbardziej pasuje do Twojej pergoli. Zintegrowane oświetlenie daje wiele możliwości konfiguracji. Światło może mieć zimy lub ciepły odcień. W zależności od aranżacji oraz Twoich preferencji wybierzesz taką barwę, która najbardziej Ci odpowiada. Dzięki zastosowanemu oświetleniu zaakcentujesz poszczególne strefy na tarasie. 

Oświetleniem LED zintegrowanym z belkami przeciwwietrznymi i lamelami możesz wygodnie sterować za pomocą pilota lub aplikacji na smartfonie. Nie musisz zatem wstawać, aby zarządzać całością. Wkomponowane w konstrukcję okablowanie lamp zostało estetycznie zamaskowane. Nic więc nie popsuje perfekcyjnego wyglądu Twojego zadaszenia tarasu

Steruj natężeniem oświetlenia pergoli

Oświetlenie do tarasu nie tylko umożliwi Ci bezpieczne korzystanie z tej przestrzeni po zmroku, ale również wyczaruje w niej wyjątkowy klimat. Pergola wyposażona w estetyczne i nowoczesne lampy LED stworzy spójną całość z aranżacją na tarasie, w ogrodzie czy na balkonie. System umożliwi Ci zmianę natężenia światła za pomocą wbudowanego ściemniacza. Rozwiązanie to pozwoli Ci dostosować oświetlenie do panujących warunków. Zamontuj je i korzystaj z tarasu, kiedy tylko masz na to ochotę!

Oświetlenie Led Gorzów Wielkopolski

Akcesoria