Rolety wolnowiszące

Doskonały sposób na ochronę przed uciążliwym słońcem.

System Plus

Rolety wolnowiszące z mechanizmem System Plus sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, jako doskonały sposób na ochronę przed uciążliwym słońcem i zakryją wnętrza przed wzorkiem osób trzecich. Istnieje możliwość wyboru dowolnego modelu spośród wielu wariantów tkaninowych o odmiennych kolorach i wzorach. Pozwala to optymalnie dopasować rolety do konkretnej aranżacji.

Za wygodę obsługi rolet wolnowiszących z mechanizmem System Plus odpowiada stabilne umocowanie do ściany lub sufitu, a także duża siła hamowania. System ich opuszczania opiera się na łatwym w użyciu łańcuszku, a uchwyty można montować we wszystkich płaszczyznach. Wszelkie elementy powstały z wytrzymałych, estetycznie wykonanych materiałów, które atrakcyjnie wkomponują się w dowolne wnętrze.

Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.

System Plus mini

Rolety wolnowiszące z mechanizmem System Plus mini to połączenie praktycznej ochrony przed słońcem oraz wygodnego, bezinwazyjnego montażu na skrzydłach okiennych. Dzięki przemyślanej konstrukcji, gwarantują zachowanie prywatności i niwelują skutki nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń. Szeroka paleta tkanin o różnych barwach i wzorach pozwala natomiast wybrać tę, która najlepiej komponuje się z dotychczasowym wystrojem pomieszczenia. Atrakcyjny design sprawia, że rolety stanowią swoiste dopełnienie aranżacji.

Rolety z technologią System Plus mini wyposażone są w dwa mechanizmy hamujące, co zdecydowanie podnosi komfort ich regulacji, pozwalając ustawić je na optymalnej wysokości okna.

Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.
Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.
Baz-Art - Rolety Gorzów Wlkp.

Droga na skróty