Rolety wolnowiszące Umów pomiar
Rolety wolnowiszące Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Rolety wolnowiszące

Doskonały sposób na ochronę przed uciążliwym słońcem.

Rolety wolnowiszące sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, jako doskonały sposób na ochronę przed uciążliwym słońcem i zakryją wnętrza przed wzorkiem osób trzecich. Istnieje możliwość wyboru dowolnego modelu spośród wielu wariantów tkaninowych o odmiennych kolorach i wzorach. Pozwala to optymalnie dopasować rolety do konkretnej aranżacji.

Za wygodę obsługi rolet wolnowiszących odpowiada stabilne umocowanie do ściany lub sufitu, a także duża siła hamowania. System ich opuszczania opiera się na łatwym w użyciu łańcuszku, a uchwyty można montować we wszystkich płaszczyznach. Wszelkie elementy powstały z wytrzymałych, estetycznie wykonanych materiałów, które atrakcyjnie wkomponują się w dowolne wnętrze.

Rolety wolnowiszące to połączenie praktycznej ochrony przed słońcem oraz wygodnego, bezinwazyjnego montażu na skrzydłach okiennych. Dzięki przemyślanej konstrukcji, gwarantują zachowanie prywatności i niwelują skutki nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń. Wyposażone są w dwa mechanizmy hamujące, co zdecydowanie podnosi komfort ich regulacji, pozwalając ustawić je na optymalnej wysokości okna.

Rolety wolnowiszące Gorzów Wielkopolski

Dostępne warianty

Który przypadł Ci do gustu?

System Plus

System Plus Mini

Dane techniczne

Poznaj każdy szczegół.

Plus Plus Mini
Kolorystyka Biały, brązowy Biały, brązowy
Max. wysokość 400 cm 300 cm
Napęd Mechanizm łańcuszkowy Mechanizm łańcuszkowy
Tworzywo Aluminium + ABS Aluminium + ABS
Prowadnice Brak Brak
Montaż Przykręcana / kołki rozporowe Przykręcana / kołki rozporowe

Galeria zdjęć

Rolety wolnowiszące w różnych aranżacjach.