Żaluzje wewnętrzne Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Żaluzje wewnętrzne

Mniej lub więcej – światła lub prywatności!

Ochrona przed nasłonecznieniem

Pełna prywatność kiedy tylko chcesz

Funkcja dekoracyjna i wiele możliwości aranżacji

Niepowtarzalny efekt świetlny rano i wieczorem

Ostre światło słoneczne, wysoka temperatura na zewnątrz, potrzeba większej prywatności – wystarczy jeden ruch, by osłonić się przed światem i poprawić własny komfort. Tak działają żaluzje wewnętrzne, które w naszej ofercie dzielą się na pionowe oraz poziome.

Żaluzje pionowe na wymiar

Nasze żaluzje pionowe sprawdzą się szczególnie w większych pomieszczeniach, zarówno biurowych, jak i mieszkalnych. Zawsze dopasowane do Twojego okna, występują w dwóch standardowych wersjach: z wysokiej jakości tkaniny lub trwałego PCV. Żaluzje pionowe są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu, a do tego niezwykle proste w obsłudze. Dają szerokie pole do manewru w kwestii aranżacji danego pomieszczenia.

Wolisz klasyczne żaluzje poziome?

W naszej ofercie znaleźć można żaluzje poziome w dwóch wariantach: wykonane z aluminium lub drewna. Każdy z tych materiałów występuje w wielu opcjach kolorystycznych, dla pełnej swobody w wystroju wnętrz. Lamele żaluzji pionowych mają dwie długości do wyboru: 25 lub 50 mm.

Stopniowany kąt nachylenia żaluzji pozwala regulować poziom natężenia światła. Szczególnie wdzięcznie wygląda to rano i wieczorem, gdy słońce jest nisko nad nieboskłonem – wówczas jego blask przepuszczany przez żaluzje przyozdabia mieszkanie świetlnymi pasami.

Żaluzje wewnętrzne Gorzów Wielkopolski

Umów pomiar

Wszystkie nasze żaluzje tworzone są na wymiar. Umów krótkie spotkanie, podczas którego wymierzymy Twoje okna!