Wiata garażowa CARPORT Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Wiata garażowa CARPORT

Tańsza alternatywa garażu

Stabilna i szybka w montażu wiata garażowa

Możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych

Wiata pod jedno, dwa lub więcej stanowisk

Tarasola Carport to nowoczesne, a przy tym tańsze i prostsze rozwiązanie niż budowa tradycyjnego garażu. Jej montaż można zamknąć nawet w ciągu jednego dnia. Konstrukcja wiaty na samochód składa się z aluminiowych profili i trapezowej blachy. Jest solidna i skutecznie chroni auto przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem pomaga w tym nawet do 700 cm wysięgu. Carport został zaprojektowany tak, by zamaskować elementy mocowania. Występuje w kilku, starannie dobranych kolorach i posiada system odprowadzania wody.

Wiata garażowa Carport może być jednostanowiskowa o maksymalnych wymiarach 400×590 cm lub dwustanowiskowa o maksymalnym rozmiarze 600×590 cm. Ze względu na modułową budowę wiaty, możliwe jest także dostawianie kolejnych części konstrukcji i zadaszenie większej powierzchni, np. parkingu.

Tarasola Carport dostępna jest także w opcji z panelami fotowoltaicznymi. To doskonała okazja do tego, by wykorzystać przestrzeń na wiacie, a powstały prąd użyć do zasilania sprzętów w gospodarstwie domowym lub do ładowania samochodu elektrycznego.

Możliwe jest również domówienie do wiaty Carport dolnego dachu – opcjonalnej tkaniny z belkami, które przykrywają widoczną od dołu blachę. Wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, by do belek zamontować oświetlenie LED Strip i podświetlić tym samym konstrukcję.

Oferujemy też dodatkowo zabudowę komórki z drzwiami, panelami stałymi i wiele więcej,Skontaktuj się z nami, by poznać wszystkie możliwości dopasowania wiaty garażowej do Twojej przestrzeni!

Wiata garażowa CARPORT Gorzów Wielkopolski

Chcesz poznać cenę takiej wiaty garażowej?

Napisz lub zadzwoń. Zapewniamy sprawny kontakt, szybki pomiar i terminową realizację.