Rolety dzień i noc Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Rolety dzień i noc

Praktyczne rozwiązanie na każdą porę dnia

Rolety dzień i noc składają się z dwóch warstw tkanin, które są ułożone na przemian – prześwitującej i nieprzezroczystej. Warstwy te można dowolnie przesuwać względem siebie, regulując ilość światła wpadającą do pomieszczenia.

Można na przykład w ciągu dnia ustawić roletę tak, by przeważała prześwitująca siatka. Wtedy efekt będzie podobny jak w przypadku firan – do pomieszczenia wpadnie optymalna ilość światła, ale Ty będziesz zasłonięty przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów z naprzeciwka. Wieczorem natomiast, po zapaleniu światła, warto przestawić rolety tak, by dominowały nieprzezroczyste pasy materiału. Wtedy rolety dzień i noc będą działać jak zasłony, zapewniając większą prywatność w Twoich czterech ścianach.

Nasze rolety są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej – od neutralnych odcieni po kontrastujące barwy. Dzięki temu mogą odmienić charakter pomieszczenia, będąc subtelnym tłem aranżacji lub, jeśli taka jest intencja właściciela, jej mocnym akcentem. Kolejną zaletą, która przemawia za ich wyborem, jest opcja bezinwazyjnego montażu. Ze względu na wiele mocnych stron, rolety dzień i noc są często spotykane w mieszkaniach i biurach.

Rolety dzień i noc Gorzów Wielkopolski

Wybierz kolor w jednym z naszych katalogów

I zobacz go na żywo w salonie lub zamów 3 bezpłatne próbki

Nie musisz już szukać optymalnej rolety. Masz ją przed sobą

Skontaktuj się z nami. Zapewniamy szybki pomiar i terminową realizację.