Rolety dachowe Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Rolety dachowe

Wpuść słońce lub zasłoń, kiedy razi

Bogaty wzornik tkanin dla rolet dachowych

4 warianty kolorystyczne kasety i prowadnic

System Dekolux lub SS do wyboru

Zakończenie rolety aluminiową belką z uchwytem i zatyczkami

Rolety dachowe to rozwiązanie w sam raz tam, gdzie światło za bardzo wdaje się we znaki. W zależności od rodzaju i koloru wybranej tkaniny, dają różny stopień zaciemnienia, a dzięki bogatej zawartości wzornika, można je dopasować do właściwie każdego wnętrza. Nasze rolety poza szerokim wyborem tkanin, dostępne są w 4 wariantach kolorystycznych kaset i prowadnic.

Rolety dachowe oferujemy w dwóch systemach – Dekolux i SS. Pierwsze z nich wyposażone są w sprężynowy mechanizm samoczynnego zwijania się materiału do kasety. Stopień zwinięcia można regulować i używając elementu hamulcowego zatrzymywać roletę w dowolnym miejscu. Dzięki temu jest ona zawsze odpowiednio naciągnięta i wygląda dobrze także przy uchylonym oknie. System SS natomiast pozwala zwinąć rolety dachowe za pomocą mechanizmu sprężynowego. Haczyki w ramie okna podnoszą komfort użytkowania, umożliwiając blokadę w jednej z trzech pozycji.

Niezależnie od mechanizmu każda nasza roleta dachowa zakończona jest aluminiową belką, wyposażoną w solidny uchwyt i zatyczki. To nie tylko element dekoracyjny, ale także gwarancja stabilności i trwałości konstrukcji.

Rolety dachowe Gorzów Wielkopolski

Sprawdź dostępne kolory tkanin

I zamów bezpłatne próbki

Dostępne warianty

Który przypadł Ci do gustu?

System Dekolux

System SS

Zainteresowały Cię nasze rolety?

Napisz lub zadzwoń. Zapewniamy sprawny kontakt, szybki pomiar i terminową realizację.