Tarasola Light Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Tarasola Light

Maksimum korzyści, minimum formy

Zadaszenie tarasu z trójwarstwowej tkaniny

Nowoczesny design

Wytrzymałość na wiatr do 50 km/h

Solidna, aluminiowa konstrukcja pergoli tkaninowej

Pergola Light to lekka, a zarazem nowoczesna konstrukcja. Jest to zadaszenie dedykowane dla średnich i dużych tarasów. Jego lekka forma nie przytłacza, a może zapewnić funkcjonalną przestrzeń tuż za progiem Twojego domu.

Tarasola Light występuje w modelu przyściennym, co oznacza, że jest montowana bezpośrednio do ściany budynku. Pergola jest wykonana z dużą dbałością o szczegół, m.in. tak, aby niewidoczne były łączenia profili aluminiowych. Jest to zauważalne zwłaszcza w miejscu styku prowadnic z profilami podporowymi, które przechodząc płynnie, tworzą wizualnie przyjemną całość.

Pokrywający pergolę materiał jest w pełni wodoszczelny, w 100% zacieniający, odporny na nagrzewanie i przenikanie promieni UV. Techprotect – bo tak nazywa się użyta w tym modelu tkanina techniczna, zapewni doskonałą ochronę podczas chwil spędzanych na tarasie niezależnie od pogody. Pergola tarasowa wyposażona jest także w jednospadowy, ruchomy dach oraz daszek techniczny,

który pełni funkcję ochronną dla trójwarstwowej tkaniny Techprotect po jej zwinięciu.

Kolory zadaszenia tarasu i konstrukcji

Ten model pergoli tarasowej posiada sześć kolorów zadaszenia do wyboru i trzy dostępne kolory konstrukcji: biały, szary i czarny.

Tarasola Light Gorzów Wielkopolski

Doładuj pergolę Light dodatkami!

Tarasola Light może zostać wyposażona w takie akcesoria jak promienniki ciepła i oświetlenie (punktowe bądź LED). Zarówno pierwszymi, jak i drugimi można sterować automatycznie lub manualnie.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od darmowej wyceny pergoli Light. Opowiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz.