Tarasola Flat Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Tarasola Flat

Funkcjonalność w parze z estetyką

Zadaszenie tarasu z trójwarstwowej tkaniny

Automatyczne sterowanie

Łączenie modułowe

Konstrukcja pergoli odporna na wiatr do 120 km/h

Ekstrudowane, trwałe aluminium

Pergola Flat to świetna alternatywna dla zadaszenia tarasu z drewna. Z tym, że wytrzymała konstrukcja wykonana z lekkich aluminiowych profili ekstrudowanych nie wymaga dodatkowej konserwacji. Jak wskazuje jej nazwa, charakteryzuje się poziomą budową, zachowując odpowiedni spadek w tkaninie tworzącej zadaszenie tarasu.

Tarasola Flat występuje w modelu przyściennym i mimo, że sprawia wrażenie lekkiej konstrukcji, w rzeczywistości jest bardzo solidna, dostosowana do trudnych i zmiennych warunków pogodowych. Zadaszenie w standardzie wykonane jest z trójwarstwowej tkaniny Techprotect, która jest w pełni wodoszczelna, w 100% zacieniająca, odporna na nagrzewanie i przenikanie promieni UV. Także dach tarasoli Flat został zaprojektowany w taki sposób, aby materiał mógł swobodnie odprowadzać wodę deszczową na jedną ze stron. Ta za pomocą rynny bocznej przekazywana jest do profili podporowych konstrukcji, a następnie odprowadzana na zewnątrz.

Ten model pergoli tarasowej ma jeszcze jedną zaletę – jest modułowy, co oznacza, że można go rozbudować o koleje części, powiększając tym samym powierzchnię użytkową.

Kolory zadaszenia tarasu i konstrukcji

Ten model pergoli tarasowej posiada sześć kolorów zadaszenia do wyboru i trzy dostępne kolory konstrukcji: biały, szary i czarny.

Tarasola Flat Gorzów Wielkopolski

Doładuj swoją wymarzoną pergolę tarasową dodatkami

Wybierz akcesoria, które sprawią, że odpoczynek pod pergolą Flat będzie jeszcze przyjemniejszy. Dodatkowe oświetlenie, a może promienniki ciepła?

Tylko kilka kroków dzieli Cię od darmowej wyceny.

Powiedz nam, czego szukasz.