Tarasola Cubic Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Tarasola Cubic

Solidna konstrukcja, kubiczna bryła, nowoczesny design

Dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną

Opatentowany system odprowadzania wody

Automatycznie sterowane zadaszenie tarasu

Konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h

Nowoczesny design pergoli tarasowej

Pergola Cubic to stabilne, metalowe zadaszenie o geometrycznym kształcie. Konstrukcja nadaje się do postawienia przy ścianie budynku oraz niezależnie na wolnej przestrzeni. Ze względu na swój modułowy charakter, model Cubic można łatwo rozbudowywać do oczekiwanego rozmiaru. Z tego względu często jest wybierany przez przedstawicieli branży HoReCa, tworząc zewnętrzne strefy lokalu.

Sterowanie elementami Tarasoli Cubic ułatwia zamontowana automatyka. Dzięki niej odsuniesz lub zasłonisz rolety bez podnoszenia się z fotela. Użyty do zadaszenia pergoli materiał jest wyjątkowo mocny, a dzięki powłokom ochronnym przetrwa śnieg, deszcz czy silny wiatr. Dodatkową zaletą jest objęty patentem zaawansowany system odprowadzania wody, redukujący rozchlapywanie kropel i tym samym dostawanie się ich pod zadaszenie.

Kolory zadaszenia tarasu i konstrukcji

Ten model pergoli tarasowej występuje w trzech wariantach kolorystycznych do wyboru: białym, szarym i czarnym.

Tarasola Cubic Gorzów Wielkopolski

Doładuj pergolę dodatkami

Dopełnieniem Tarasoli Cubic jest pełna automatyka, która zapewnia sprawne i wygodne sterowanie także elementami takimi jak promienniki ciepła czy oświetlenie, które w tym modelu może być umieszczone liniowo na całej szerokości dachu. Wszystko po to, by stworzyć jeszcze bardziej intymną i przyjemną przestrzeń, zachęcającą do odpoczynku.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od darmowej wyceny Tarasoli Cubic.