Tarasola Technic Wyceń pergolę
Tarasola Technic Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Tarasola Technic

Korzystaj z tarasu przez cały rok dzięki Tarasoli Technic

Przebywanie na świeżym powietrzu jest przyjemnym doświadczeniem. Jednak jeśli chcesz pod chmurką poczytać książkę lub posiedzieć z przyjaciółmi, będzie jeszcze wygodniej, gdy zadbasz o odpowiednie zadaszenie tarasu. Poznaj zalety, jakie daje rozwiązanie Tarasola Technic!

Pergola Technic zapewni Ci komfortowy wypoczynek na tarasie bez względu na pogodę

Pergola Technic to w pełni zautomatyzowane, całoroczne zadaszenie tarasu. Jej komorowa konstrukcja jest niezwykle odporna na obciążenia. Całość może zostać zabudowana za pomocą ruchomego przeszklenia lub rolet screen. Rozwiązanie to ochroni wnętrze przed deszczem, wiatrem i jednocześnie zagwarantuje większą prywatność podczas korzystania. 

System Technic wyróżnia się prostą, minimalistyczną formą. Dzięki temu spodoba się właścicielom posesji zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. Dodatkowo dzięki możliwości dołączenia kolejny modułów można rozbudować przestrzeń. Pergola sprawdzi się zarówno w przypadku niewielkiej altany, jak i sporych rozmiarów tarasu.

Dodatkowe funkcje, takie jak przeszklenia, rolety oraz promienniki ciepła, podnoszą komfort korzystania z pergoli tarasowej w różnych warunkach pogodowych. Z systemem Tarasola Technic będziesz mógł korzystać z tarasu przez cały rok. Stanie się on naturalnym przedłużeniem Twojego domu.

Sprawdź, jaką wygodę zapewni Ci pergola tarasowa Technic

W modelu Technic zastosowano dach zbudowany z obrotowych, aluminiowych profili. Płynna regulacja kąta nachylenia pozwala dostosować dopływ światła. Nie musisz zatem obawiać się, że będzie razić Cię słońce. Dodatkowo powstające naturalnie przerwy pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza.

 

Konstrukcja pergoli jest stabilna, a użyty materiał nie zmienia swoich właściwości pod wpływem czynników atmosferycznych. Zapoznaj się z ofertą i skonfiguruj swój taras marzeń!

Tarasola Technic Gorzów Wielkopolski

Akcesoria

Galeria zdjęć

Tarasola Technic w różnych aranżacjach.