Tarasola Essential Wyceń pergolę
Tarasola Essential Gorzów Wielkopolski – Producent Baz-Art

Tarasola Essential

Lekka i trwała konstrukcja pergoli tarasowej w korzystnej cenie

Dzieci marzą o domku na drzewie, a dorośli o tarasie w ogrodzie. Spełniamy pragnienia, dostarczając rozwiązania, które sprawiają, że czas spędzony na świeżym powietrzu jest jeszcze przyjemniejszy. Zadaszenie tarasu na wymiar Tarasola Essential to konstrukcja, która idealnie wkomponuje się w Twój ogród.

Pergola tarasowa zagwarantuje Ci bliskość natury i ochronę przed słońcem w trakcie wypoczynku

System typu Essential to ekonomiczny model zadaszenia tarasu. Dzięki łatwości montażu pozwala na dużą swobodę w aranżacji. Występuje w aż trzech wariantach: wolnostojącym, przyściennym oraz podwieszanym.

Wybierz takie miejsce, w którym będziesz mógł swobodnie odpoczywać, i tam zamontuj pergolę tarasową Essential. Konstrukcja wyróżnia się stabilnością, jest odporna na wiatr i inne niekorzystne czynniki pogodowe, będzie więc dla Ciebie skuteczną osłoną. Możliwość sterowania lamelami pozwala na ograniczenie ilości dopływu światła.

Obawiasz się, że podczas pięknej pogody słońce utrudni korzystanie z pergoli tarasowej? Możesz zdecydować się na zamontowanie w niej rolet zacieniających. W ten sposób będziesz mógł dowolnie decydować o tym, czy chcesz napawać się promieniami, czy też pozostać w cieniu.

Twoja prywatna strefa relaksu dzięki pergoli tarasowej

Dzięki pergoli Tarasoli Essential możesz stworzyć całoroczną przestrzeń dającą możliwość wypoczynku i organizowania rodzinny spotkań. Wszelkie udogodnienia, takie jak rolety czy obrotowe lamele, mogą być sterowane automatycznie za pomocą pilota lub z poziomu aplikacji w smartfonie. Wszystko odbywa się intuicyjnie. Jeśli lubisz słuchać muzyki, zdecyduj się na dodatkowy system audio. Wybierz pergolę Essential i ciesz się Twoją nową strefą relaksu!

Tarasola Essential Gorzów Wielkopolski

Akcesoria

Galeria zdjęć

Tarasola Essential w różnych aranżacjach.